Hamrén Webbyrå i Norrköping och Malmö.

Vi på Hamrén Webbyrå är stolta över vår nära kontakt med våra kunder, befintliga och framtida. Här hittar du våra kontaktuppgifter, från växel till vägbeskrivning. Hör gärna av dig till oss via e-post eller telefon, eller sväng förbi kontoret för en kopp kaffe.
Porträtt av Rickard

Rickard Hamrén,
VD

Älskar att hålla kontakten och vidareutveckla våra kunder, för att tillsammans med dem nå framgång.
rickard@hamrenmedia.se 0706 – 94 98 92
Porträtt av Rebecca

Rebecca Löfgren
Designer / utvecklare

Alltid användaren i fokus, oavsett om det gäller design, utveckling eller strategi.
rebecca@hamrenmedia.se 0723 - 23 60 18
Porträtt av Silvia

Silvia Lupuianu
Designer / utvecklare

Växlar utan problem mellan webb, tryck, branding, och allt däremellan.
silvia@hamrenmedia.se 0723 - 23 60 14
Porträtt av Sanna

Sanna Wohlin
Designer / utvecklare

Brinner för att skapa hållbara och relevanta webblösningar som engagerar.
sanna@hamrenmedia.se 0723 - 23 60 22
Porträtt av innehållsproducent Malin Åkerskog

Malin Åkerskog
Strateg / innehållsproducent

Skriver tidsplaner, klurar på effektiva lösningar och skapar känslor med tangentbordet som instrument.
malin@hamrenmedia.se 0723 - 23 60 06
Porträtt av Sanna

Sanna Skoog
Designer / utvecklare

Problem? Jag fixar det - med ögonbindel på. Målet är alltid enkelhet, finess och tydlig struktur.
sanna.skoog@hamrenmedia.se
Porträtt av junior utvecklare och illustratör William Sulka

William Sulka
Utvecklare / illustratör

Skapar kreativa lösningar vid ritbord och tangentbord!
william@hamrenmedia.se

Kontakta oss idag!

Norrköping
Drottninggatan 2
602 40 Norrköping
Vägbeskrivning
Malmö
Gustav Adolfs Torg 10B
211 39 Malmö
Vägbeskrivning
Kontakt
011 – 400 98 92
info@hamrenmedia.se

Behöver du hjälp? Tryck här för att komma till vår support.

support

Redo att starta
ditt projekt?

Har ett projekt i åtanke eller idé som du vill bolla? Hör av dig! Vi ses gärna på en kopp kaffe i Norrköping eller Malmö.